Ing. Lucie Hladilová, BA

 


Lucie Hladilová

V životě se chci věnovat tomu, co mě zajímá a zároveň baví a naplňuje. Má profesní specializace se vždy točila kolem účetnictví, ekonomiky a financí.

Je mi 37 let, vystudovala jsem Vysoké učení technické v Brně, Fakultu podnikatelskou, jsem vdaná a mám dvě děti.  Jsem členem Sdružení účetních a daňových poradců, kde se pravidelně vzdělávám. Více než 10 let navštěvuji semináře osobního rozvoje, kde se učím koučovat a také to, jak být pánem svého života.

 

Profesní zkušenosti:

FREELANCER
Již 4 rokem jsem na volné noze. Při rozjezdu podnikání formou přijemného koučovacího rozhovoru dáme myšlence podnikání finanční rámec, hledáme konkurenční výhody, slabá místa a nové příležitosti. Klientům nastavuji finanční plánování, vytvářím reporty a analyzuji finanční výsledky. Mým cíle je, aby klient svým finančním číslům rozuměl. Samozřejmostí je zpracování účetnictví i daňové evidence.

EKONOMICKÁ MANAŽERKA
společnosti s cca 50 zaměstnanci: Zabývala jsem se detailním i celkovým plánováním nákladů a výnosů porovnáváním skutečných položek s plánem a analýzou nákladů i výnosů. Vytvářela jsem ekonomické přehledy pro majitele společnosti a podklady pro vedení společnosti, vedla jsem účetní oddělení, vytvářela jsem výkazy a přehledy pro banky, úzce jsem spolupracovala s výrobci softwaru (hotelových systémů, restauračních systémů, ekonomických systémů). Na této pozici jsem také vykonávala i vedoucí maloobchodní prodejny a personalistku, byla jsem zástupkyní ředitele společnosti, tudíž jsem se spolupodílela na řízení společnosti.

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ
Účtovala jsem kompletní účetnictví včetně majetku, mezd, skladů a účetní závěrky. Dělala jsem přiznání k DPH, silniční dani, dani z nemovitostí, dani z příjmů fyzických i právnických osob, výroční zprávy, vyplňovala jsem výkazy pro statistický úřad. Součástí této pozice byly také kontroly správy sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťoven a finančních úřadů. Pracovala jsem s dotacemi z Evropských fondů, kde jsem absolvovala kontroly kontrolními systémy ČR (ministerstvo financí, finanční úřad, úřady pro regionální rozvoj) i nejvyšší kontrolou Evropského účetního dvora.

Aktuálně používám tyto účetní a ekonomické systémy
Money S3
Helios Orange
ABRA FlexiBee

Buďte s námi v kontaktu