fbpx

Vedení účetnictví, daňové evidence a evidence pro účely DPH

 

Jak s klientem spolupracujeme?

Je pro nás důležité pracovat systémově s využitím moderních technologií, a proto věnujeme dostatečné úsilí tomu nastavit naši spolupráci k oboustranné spokojenosti. Naši klienti nahrají své přijaté faktury a výpisy z banky jednoduše na cloudové uložiště Google Drive (přes G Suite, který je v souladu s GDPR) , my si vše stáhneme, zpracujeme a pošleme jim zpět vypracované přiznání k dani z přidané hodnoty s pokyny plateb, případně ostatní přiznání. Daňová přiznání, hlášení a další přehledy za klienta pošleme.  Pracujeme v on-line systému ABRA FlexiBee, který pracuje na cloudu a do kterého mohou mít klienti přístup. Na oplátku potřebujeme včasné dodání vašich účetních dokladů a dalších informací související s podnikáním.

 

Dále nabízíme

  • Vytěžování dat z faktur
  • Automatické stahování bankovních výpisů (Fio, Česká Spořitelna, ČSOB, Raiffeisen) další poloautomaticky přes gpc formát
  • Automatický import vystavených faktur z fakturačních systémů (Fakturoid, iDoklad a další)
  • Propojení s e-shopy
  • Využití modulu evidence smluv a automatické fakturace ve FlexiBee
  • Máme zkušenosti s vedením účetnictví již přes 20 let
  • Máme zkušenosti s maloobchody, velkoobchody, služby všeho druhu, IT, e-shopy, gastro, vinařství, hotely, freelanceři (OSVČ)

 

Co je našim cílem?

Chceme s klienty spolupracovat a čísla, která účetnictví poskytuje klientovi objasnit a umožnit jejich další využití pro jeho business (rozhodování, finanční plánování atd.). Proto v rámci paušálu poskytujeme čas na konzultace a závěrem roku dostávají naši klienti prognózu hospodářského výsledku a zdanění ke konci roku, tak aby měli dostatek času učinit patřičná rozhodnutí či opatření. Případně porovnání hospodářského výsledku s roky minulými. Pro srozumitelnost používáme rozčleňení účtů na jednotlivé kategorie, tak aby čísla našim klientům poskytovala jim srozumitelná data.

 

Orientační ceny

Paušální měsíční částka pro fyzické osoby, plátce DPH bez zaměstnanců – od 1 500 Kč

Paušální měsíční částka pro malé s.r.o., plátce DPH bez zaměstanance – od 2 500 Kč

Ostatní dle nabídky na míru

Poptejte nezávazně vedení účetnictví, daňové evidence nebo evidence pro účely DPH. Sídlo máme v Brně, ale naše působnost je celá ČR.